WSPANIAŁY GRUDNIOWY DZIEŃ IIC

W piątek 8 grudnia 2023r. uczniowie klasy IIC wraz ze swoją wychowawczynią Patrycją Łusiak oraz panią wicedyrektor Agatą Zomkowską udali się na mikołajkową wycieczkę do kina na film pt. „Życzenie”. Dzięki pięknym muzycznym efektom i ciekawej fabule film wszystkim się bardzo spodobał. Oglądaliśmy z zapartym tchem, zajadając kupiony wcześniej popcorn. Po seansie był czas na wielką frajdę w sali zabaw „Honolulu”, gdzie uśmiech nie schodził dzieciom z twarzy (co z resztą widać na zdjęciach). Naszym środkiem transportu w obie strony była zatłoczona PKM-ka, jednak nawet tam uczniowie zachowywali się bardzo miło i grzecznie, a humory im dopisywały, mimo że większość część drogi trzeba było stać. To był wspaniały, grudniowy dzień pełen wielu, niezapomnianych wrażeń.

Patrycja Łusiak

WYCIECZKA IICGALERIA