ZERÓWKI W KINIE

Nadszedł dzień pierwszej autokarowej wycieczki dla oddziałów przedszkolnych w naszej szkole, podczas której wybraliśmy się do kina. Na początku czekała nas prezentacja sali kinowej, dowiedzieliśmy się również w jaki sposób zostaje wyświetlany film oraz mieliśmy możliwość wejść w dość nietypowe miejsce – za ekran projekcyjny, żeby zobaczyć z czego jest zbudowany. Kolejną atrakcją, o której trudno zapomnieć będąc w kinie  to… popcorn. Zobaczyliśmy z czego oraz w jaki sposób przygotowuje się ten smakołyk. Pod koniec prezentacji nie mogło zabraknąć degustacji. Nie zapomnieliśmy jaki był nasz cel wyprawy, dlatego gdy już wszystkie grupy zasiadły wygodnie w fotelach, zgasło światło, na ekranie pojawiła się najnowsza część bajki pt. „Psi Patrol”. Dzieci do samego końca z zapartym tchem śledziły czy i tym razem pieski pokonają wszystkie przeciwności losu oraz czy bajka i tym razem będzie miała szczęśliwe zakończenie. Sekret ten zostanie naszą słodką tajemnicą, jednak zdradzić możemy fakt, że się dobrze bawiliśmy. Trzeba przyznać, że zostaliśmy profesjonalnie zaopiekowani przez pracowników kina.

Karolina Nestioruk
Marta Młyńska